Kallashi përcjell mesazh fetar

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi, siç duket e ka marrë seriozisht muajin e shenjtë të Ramazanit.

Përmes rrjeteve sociale ajo ka uruar të gjithë besimtaret për këtë muaj.

“Me rastin e fillimit te muajit te bekuar te Ramazanit pranoni urimet e mia, shpresoj një agjërim sa me te lehtë dhe ju pranofshin lutjet e juaja”, ka shkruar ndër të tjera Kallashi.

Ndërkaq, më vonë ajo ka publikuar një foto ku në të shkruan:

“Humbja e vërtetë është ta jetosh jetën tënde pa namaz”, thuhet në foton e publikuar nga Kallashi.

13406734-1824786744415819-6760625491878463122-n_1465204227-9986283

Temat
Showbiz

Të afërta