Ja dhe pasardhësi i Noizy-t

Në grupin OTR është bërë pjesë edhe një vogëlush mjaft i veçantë,të cilin tashmë e shohim shpesh në koncertet e Noizyt.

Ai quhet Klesti Bejta dhe performon nëpër lokalet e kryeqytetit këngët e reperit të tij të preferuar.
Klesti është shndërruar gjithashtu në një personazh tërheqës, pasi ka shumë fansa jo vetëm kur ngjitet në skenë përkrah Noizyt, por edhe në profilin personal të tij në Instagram, ku aktualisht numëron rreth 10 mijë ndjekës.

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr_1465234768-9532936

Temat
Showbiz

Të afërta