FOTO/ Sharon Stone, edhe 58-vjeçare tërheq vëmendje

Se vitet janë thjeshtë numër dëshmon Sharon Stone, e cila edhe në moshën 58-vjeçare di të tërheqë akoma vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj.

Aktorja e njohur amerikane ka shkëlqyer në një ndejë humanitare të organizuar në Kaliforni.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë me ngjyrë argjendi dhe të artë dhe që i shfaqte për mrekulli linjat perfekte.

Pjesë të caktuara të trupit të Stone janë të ekspozuara.

sharon stone 3

sharon stone 2

sharon stone 1

Sharon-Stone

Temat
ArtShowbiz

Të afërta