Chris Brown vjen edhe me një tatuazh të ri,ia dedikon vajzës së tij (Foto)

Chris Brown ka folur shumë kohët e fundit për faktin e të qenurit baba.

Këngëtari 27 vjeçar ka publikuar një fotografi me një pamje mahnitëse në shpinë.

Ai tashmë ka një tatuazh të ri në trupin e tij, por këtë herë shumë të veçantë.

Ai ka realizuar në tatuazh fytyrën e vajzës së tij ‘Royalty’ e cila është një fëmijë shumë e bukur.

Chris Brown është njohur një kohë për shumë probleme, por që tani ka një jetë më të rehatshme dhe shumë të përkushtuar për vajzën e tij.

chris-768x756

Temat
Showbiz

Të afërta