Adele çmend publikun me performancën e saj (Video)

Këngëtarja e hitit “Hello” ka befasuar publikun me një tjetër paraqitje të saj.

Ajo ka vendosur që të interpretoj “Spice Girls”,gjatë turneut të saj në Holandë.

Ajo tashmë është bërë e njohur për frazat e saj qesharake gjatë koncerteve,dhe ksaj radhe para mijëra fansave për një moment fillon të thërret “Spice Girls”.

Kur turma fillon të brohoras,ajo si me shaka thotë:”Oh,ndaloni,nuk jam një “Spice Girls”,derisa të thyej erëzat e jetës suaj.

Fatmirësisht një fans ka arritur të gjiroj tërë këtë interpretim të këngëtares.

Temat
Showbiz

Të afërta