A din Ardian Bujupi me ba kafe turke ?

I ftuar në emisionin Fun Day gjithashtu ai ndarë disa momente mjaft gazmore, së bashku me prezantuesen simpatike Fatma. Bujupi u ka treguar fansave të tij se di të bëjë kafe turke dhe diçka të tillë e ka realizuar në studio.

Bujupi është shprehur se mësoi të bëjë kafe për herë të parë në jetën e tij në Gjermani madje ta pinte edhe fare pa sheqer.

d3_1465230876-2172365-1024x589

d1_1465230876-4992801-1024x682

d2_1465230876-3210336-1024x589

Temat
Showbiz

Të afërta