Era Istrefi me fustan të Norës në mbrëmjen e maturës (Foto)

Në maj të vitit 2012, Era ka festuar maturën në qendër të Prishtinës, ashtu siç edhe e donte tradita për gjimnazistët e kryeqytetit.

Ndryshe, këngëtarja e hitit botëror ‘Bonbon’ ka qenë gjimnaziste e ‘Sami Frashërit’ në kryeqytet, drejtimit shoqëror.

Mirëpo siç shihet fustanin të cilin e ka veshur Era në maturë, të njëjtin e ka veshur edhe motra e saj e madhe Nora pak kohë më përpara.

nora dhe era- me te njejtin fustan

Temat
Showbiz

Të afërta