Blero foto me vjehrrin

Kjo për faktin se ajo, është aktive në rrjete sociale dhe poston fotografi të shumta nga përditshmëria.
Pjesë e këtyre fotografive padyshim se është Blero, prandaj janë shumë të komentuara, por Afrona nuk e len që rrjetet e saj sociale të shpëtojnë pa ndonjë fotografi të familjes.
Ditë më parë u komentua se sa seksi e ka nënën, ndërsa tani ajo e ka ndarë me ndjekësit një foto me dy meshkujt më të rëndësishëm të jetës, babanë e saj dhe dashurië e jetës, Bleron.
Afrona këtë fotografi e ka ndarë ta uroj babanë e saj me rastin e ditëlindjes së tij, ndërsa i ka vënë këtë mbishkrim:
“Urime burrit që më rriti,që më bëri kush jam unë sot dhe më mësoi se si të punojë shumë.Ai është babi im.Faleminderit për gjithë punën tuaj dhe faleminderit që je babai më i mirë i mundshëm.Të dua shumë babi.”.

Temat
Showbiz

Të afërta