Dilara e “Fate të Kryqëzuara” martohet me shqiptar (Foto)

Pak kohë pasi u bë publike lidhja e aktores Ebru Okzan me shqiptarin Ertan Shabani, duket se çifti kanë hedhur hapin e rradhës mjaft shpejt.

Aktorja e njohur në rolin e Dilaras tek seriali ‘Fate të kryqëzuara dhe shqiptari kanë kurorëzuar dashurinë e tyre mbrëmë në një ceremoni madhështore zhvilluar në ambient të hapur.

Të pranishëm kanë qenë edhe aktorë shqiptar, përfshirë aktorin nga Maqedonia, Luran Ahmetin.

Ndryshe, shqiptari që i vodhi zemrën turkes, Ertan Shabani, është poashtu aktor qё vepron midis Shkupit dhe Turqisё dhe dy vitet e fundit ёshtё shpёrngulur nё Stamboll.

Pjesёmarrjet e tij nё seriale turke kanё qenё tё shumta me më të suksesshmen atë tek “Lugina e Ujqёrve”, që e kanë afirmuar në shtetin turk.

dilara-1

dilara-2

Temat
Showbiz

Të afërta