Vëllau i Nora dhe Era Istrefit në semimaturë (Foto)

Ai shkollimin fillor e ka vijuar në shkollën Xhemajl Mustafa, transmeton lajmi.net.

Bledi, hasreti i familjes Istrefi, e ka postuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën mund ta shihni se si duket si sot.

Ju kujtojmë se edhe ai tashmë është bërë i njohur për publikun në krah të motrave.

image

Temat
Showbiz

Të afërta