Pull Up kalon 1.5 milion

Nuk ka kaluar akoma një javë nga prezentimi i official audios se fudit nga Wiz Khalifa dhe duket se po ka sukses të madhë.

Dueti mes Wiz dhe Lil Uzi Vert ka arritur të kaloj 1.5 milion views.

Kjo tregon se ky projekt është më i sukseshëm se ai i fundit që ishte në bashkëpunim me Juicy J.

Screen-Shot-2016-03-07-at-9.24.30-PM

Temat
Showbiz

Të afërta