Po vjen “Rambo”

Sonte pritet të lancohet projekti më i ri nga Blunt & Real “Rambo”.

Pas suksesit të korrur nga projekti i tyre i fundit “Vera”, duket se dyshja Blunt dhe Real ka përgatitur edhe një këngë të re, që quhet “Rambo”.

“Rambo” pritet të lansohet gjatë orëve të mbrëmjes.

download

Temat
Showbiz

Të afërta