Marina e “dridh” Prishtinën, merr oferta për prezantim

Prezantuesja e njohur shqiptare Marina Vjollca ka qëndruar të enjten mbrëma në vendlindjen e të dashurit të saj Getit, në Prishtinë.

Ardhja e saj në kryeqytet ishte pjesë e një organizim të realizuar ku Marina ishte e ftuar speciale.

Bukuroshja me linjat super seksi ka tërhequr vëmendje shume tek mikëpritja dhe duartrokitjet e fansave të shumtë.

Burime shumë të afërta me Marinen kanë thënë për Telegrafin se ajo ka marrë shumë oferta që të jetë prezantuese në Prishtinë.

13342123_10210384426264940_234128435_n

Temat
Showbiz

Të afërta