Ja si duken sot Kristella dhe Aleksisa nga seriali “Dinastia”

Aktoret Linda Evans (Kristella) dhe Joan Collins (Aleksisa), në vitet 80-ta, përmes serialit “Dinastia” ishin aktoret më të njohura në botë.

Ju që keni përcjellur këtë serial dhe keni ende nostalgji, shikoni fotot më poshtë.

Linda Evans sot:

linda_evans_cosmetic-surgery

Joan Collins sot:

LONDON, ENGLAND - MARCH 12:  Actress Joan Collins attends the Prince's Trust & Samsung Celebrate Success awards at Odeon Leicester Square on March 12, 2014 in London, England.  (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

LONDON, ENGLAND – MARCH 12: Actress Joan Collins attends the Prince’s Trust & Samsung Celebrate Success awards at Odeon Leicester Square on March 12, 2014 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

01_04024220_0000ae_2549226a

Linda Evans në serial:

0ae1379c70fe598697aa55925c1f3c57

MTM1NjUyNDI2MTIzMzUyNTQy

Joan Collins në serial:

Dynasty-Joan-Collins-dynasty-20763572-833-644

Dynasty-Joan-Collins-dynasty-20763801-835-656

dynasty-joan-collins-1

Edhepse kanë kaluar shumë vite nga seriali më i shikuar në tërë botën, dy aktoret ende janë gjallë dhe duken kësisoj.

Ndërsa aktori tjetër kryesor John Forsythe (Bllejk Kerington) ka vdekur në vitin 2010.

Dynasty-Joan-Collins-John-007

Temat
Showbiz

Të afërta