Blunt dhe Real vijnë me “Rambo”

Dyshja Dj Blunt dhe Real 1, kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kjo këngë vjen pas dy projekteve që reperët i kanë publikuar këtë vit që siç duket për ta do të jetë vit i sukseve.

Këngën e kanë titulluar “Rambo”, me muzikë të Florent Boshnjakut dhe Bluntit, me tekst të shkruar nga vet reperët. Kurse për videoklipin është përkujdesur Entermedia.

Temat
Showbiz

Të afërta