Taylor Swift dhe DJ Calvin Harris i japin fund lidhjes së tyre

553591981SH00067_2015_Billb

Këngëtarja Taylor Swift dhe DJ Calvin Harris i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pas 15 muajsh së bashku raportojnë mediet amerikane.

Burimet e revistës “People” kanë bërë të ditur se dyshja është ndarë miqësisht pasi lidhja e tyre nuk funksiononte.

Një burim i afërt me Taylorin ka konfirmuar për DailyMail se raportimet e revistës “People” janë të sakta.

Taylor-Swift-Calvin-Harris

swift harris

Temat
Showbiz

Të afërta