2Po2 së shpejti me këngë të re

Besnik Canolli, apo i njohur ndryshe me emrin e tij artistik 2Po2, është një ndër reperët që dinë se ku fshihet çelsi i suksesit, ai është tek modestia e tij dhe tek mesazhi që përcjell nëpërmjet këngëve.

“Gone girl ” ishte kënga e fundit që e solli në bashkëpunim me Flori Mumajesin dy muaj më parë. Kjo këngë u pëlqye shumë nga publiku ku edhe arriti një shifër prej 7 milion klikime në kanalin YouTube.

Pas këtij suksesi, 2po2 ka përgatitur edhe diçka të re për fansat e tij. Kështu të paktën na ka lënë të kuptojmë përmes një video (trailer) që ka postuar në rrjetet sociale.

Këngën e ka titulluar “A e din” dhe ka bërë të ditur që do të publikohet shumë shpejt .

Coming Soon 2po2 – A E Din #2po2 #2020experience #AuthenticEnt produced by @mixeyofficial @authentic.ent

A video posted by Besnik Canolli (@besnik2po2) on

Temat
Showbiz

Të afërta