Shtëpia përrallore e Ermal Fejzullahut që kushtoi 300 mijë euro (foto)

Vitin e kaluar këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu bleu një shtëpi të shtrenjtë dhe përrallore në vlerë prej 300 mijë euro.

Deri të vendimi për zgjerimin e hapësirës së vendbanimit, Ermali erdhi pas rritjes së familjes, e cila përbëhet nga bashkëshortja Ariana dhe 3 fëmijët Arti, Buna dhe Era.

Padyshim që një shtëpi si e këngëtarit vlen të ekspozohet në çdo moment. Kështu që edhe Ermali në ndërkohe poston foto në rrjete sociale, duke na treguar shtëpinë e tij luksoze, shkruan Magazina.al

Shtëpi kjo e cila është ëndërr për shumë kënd, por e pamundur për t’u blerë apo ndërtuar nga disa.

Pa dyshim që këngëtari ka arritur ta bëjë ëndrrën realitet, për një shtëpi “super-luksoze”, falë talentit të tij.

Rikujtojmë që ai është njëri ndër këngëtaret me të pëlqyer të estradës kosovare. Ndërkaq projekti i tij i fundit muzikor ishte “Mi amore” në bashkëpunim me këngëtaren “Kida”.Këngë kjo e cila u mirëpret nga publiku shqiptar.

5_1464775888-2833078

3_1464775882-633011

4_1464775885-803452

2_1464775874-368677

1_1464775866-672086

6_1464775891-994459

Temat
Showbiz

Të afërta