Roberti nis karrierën me këngë të vjedhur (Video)

Robert Berisha ka realizuar projektin e tij të parë me të cilin do të debutojë në skenën muzikore shqiptare.

“Made in Albania”, mban titullin kënga, videoklipi i së cilës tashmë është realizuar dhe sipas Robertit do të publikohet sot.

Gazeta Express mëson se kënga është e ngjashme me një këngë rumune që mban titullin “Made in Romania”.

Nuk dihet nëse artisti ka blerë të drejtat e kësaj kënge, që këndohet nga një fëmijë a po thjesht është frymëzuar, por mësohet se melodia është identike.

Deri në publikimin e këngës së Robertit ndëgjojeni versionin origjinal të vogëlushit Ionut Cercel./GazetaExpress/

Coming soon JO po e merkure 1 qeshor 🎷🎹🎤 #mia

A video posted by -Renee-Nora-Robert- (@_robertberisha_78) on

Temat
Showbiz

Të afërta