Rihanna shfaqet seksi në rrugët e New York-ut

Ajo kaloi pjesën më të madhe të ditës duke shëtitur nëpër Nju Jork.

Mirëpo në mbrëmbje, ishte koha kur Rihanna të tregone linjat e saj trupore. E veshur në mënyrë të mahnitshme të stilit të saj, ajo është fotografuar duke shkuar në një prej lokaleve në Nju Jork.

rihanna1_1464809167-3369247

Siç duket Riri po kalon një kohë mjaft të mirë dhe e relaksuar pasi që në pjesën tjetër ajo është në turneun e saj botëror “Anti”.

rihanna2_1464809172-4247664

Temat
Showbiz

Të afërta