Labi e përmbush të fejuarën

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami janë fejuar dhe lidhja po ecë si është më së miri.
Çifti siç duket kalojnë ditë të bukura kur janë afër njëri tjetrit.

Në fotografitë që Qëndresa i poston në rrjetet sociale shihet mjaft mirë që të dy janë shumë të lumtur.

Në një postim së fundmi, e fejuara e Labit ka shkruar që ai e “përmbush”.

labinoti

Temat
Showbiz

Të afërta