Fjolla Morina vjen me videoklip të dhunshëm (FOTO)

Fjolla Morina pritet që ta lansojë se shpejti videoklipin e saj të ri “Gangsta”.

E në këtë videoklip përpos skenave të nxehta që do të ofrojnë valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi duke bërë belly dancing do të jeni edhe në zhurmën e armëve të gjata.

Në disa foto që ka siguruar Gazeta Express, shihet Fjolla Morina e armatosur ne klipin e saj.

Nuk është hera e parë që këngëtarët e estradës përdorin armë nëpër videoklipe, edhe pse shumicën e rasteve janë lodra.

Përndryshe kënga e Fjollës quhet Gangsta dhe është punuar nga Cricket kurse tekstin e ka shkruar Elinel.

fjolla-2_1464785198-3418958

fjolla-1_1464785189-2197023

Temat
Showbiz

Të afërta