Enca, e zhveshur pranë Noizyt (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia njihet gjithmonë për provokime të shumta.

Ajo ka provokuar me veshjen, gjestet dhe fjalët. Por asnjëherë nuk është ndalur për arsye të komenteve të shumta që ka marrur në kundërshtim.

Enca dhe reperi Noizy njihen për bashkëpunim të ngusht në grupin e tyre OTR por tani ata janë duke realizuar këngën e tyre të re me videoklip, transmeton Indeksonline.

Noizy dhe Enca kanë publikuar pamje të këtij videoklipi por tani reperi ka publikuar një fotografi në të cilën Enca shihet me një qëndrim shumë provokues e shtrirë, gjoksin e zbuluar dhe këmbët e ngritura lart dhe e veshur me një fustan të shkurtër shumë tërheqës.

Enca dhe Noizy sigurisht që do të arrijnë sukses me këtë këngë pasi është duke u pritur që një kohë të gjatë.

auto_k1464785420

auto_vvv1464785417

auto_eee1464785415

Temat
Showbiz

Të afërta