BabyGee vjen me këngë të re

Pas suksesit që pati me bashkëpunimin e saj me Getinjon me këngën “Monster”, BabyGee ka publikuar këngën e saj të dytë. Kësaj here ajo vjen solo dhe këngën e ka titulluar “I win”.

Ky projekt është në produksionin e Zzap & Chriss me tekst nga Getinjo, kurse pë videoklipin është përkujdesur XL Films.

Temat
Showbiz

Të afërta