13 vjeçarja që mahniti jurinë në America’s Got Talent (Video/Foto)

Këngëtarja 13 vjeçare arritit që t’i marr zemrën gjyqtarëve të America’s Got Talent gjatë këtij sezoni.

Laura Bretan nga Çikago mori një ovacion dhe një biletë direkt për në programe të drejtpërdrejta, pas një interpretimi nga Nessun Dorma, transmeton Indeksonline.

Ndërsa Simon Cowell që është edhe njeriu më i përfolur në botë sa i përket edicioneve të tilla ka thënë se “Unë kurrë nuk kam dëgjuar diçka të tillë në të gjitha vitet që unë kam bërë këtë lloj shfaqjeje”.

Ndërsa Melanie Broën shtoi: “Ti i ke bërë të gjitha qimet e mia të qëndrojnë deri në fund dhe ju jeni vetëm 13 vjeç”.

Ndërsa Laura ka thënë “Unë mendoj se kjo shfaqje do të ndryshojë tërësisht jetën tuaj dhe unë jam duke punuar për të ndryshuar jetën tuaj tani”.

Kurse para se të vendosej në skenë, Laura kishte pranuar se ishte e gjymtë me nerva dhe nuk kishte mundësi të qetësonte ankthin e saj.

auto_34CE938600000578-0-image-a-51_14647547094351464786696

auto_34CE947B00000578-0-image-m-88_14647561741711464786697

auto_34CE93BF00000578-0-image-m-53_14647547934921464786698

auto_34CE936F00000578-0-image-m-52_14647547677821464786699

auto_34CE93D700000578-0-image-m-54_14647548154121464786695

Temat
Showbiz

Të afërta