Alketa ka bërë ndryshime në këtë pjesë të trupit (Foto)

Alketa Vejsiu për herë të parë ka pranuar se ka bërë ndryshime në trupin e saj.

Në fakt, këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare ka pohuar se ka lëmuar hundën për tu ndier më mirë.

“Po kam lëmuar hundën jo për tu bërë më e bukur, por e kam menduar se do të ndihem më mirë”, ka thënë Vejsiu në spektaklin televiziv “Your Face Sound Familiar” të Klan TV.

Ndërkohë, edhe Adelina Tahiri në këtë spektakël ka zbuluar se ka fryrë buzët përmes ndërhyrjes kirurgjike.

alketa

Temat
Showbiz

Të afërta