Lojtarët e kombëtares prezantojnë kostumin e reja (Foto)

Lojtarët e Kombëtares kanë veshur sot për herë të parë kostumin zyrtar që do të mbajnë gjatë prezantimit në kampionatin Evropian.

Kostumi i përzgjedhur në masëne duhur për çdo lojtar është në dy ngjyra, gri dhe të zezë.

Lojtarët pasi kanë bërë provën e parë nuk kanë nguruar të ndajnë me fansat e tyre foto të ndryshme bëra gjatë ditës së sotme.

Shkëlzen Gashi, Lorik Cana, Naser Aliji, Sokol Cikalleshi, Andi Lila dhe Arlind Ajeti, janë ndër emrat e parë të kuqezinjve që kanë provuar kostumet e reja.

Screenshot_6-50

Screenshot_8-31

Screenshot_7-44

Screenshot_5-50

Screenshot_4-67

Temat
Showbiz

Të afërta