Ledri Vula ndjek pornostaren shqiptare në Instagram (Foto)

Alby Rydes 20 vjeç është pornostarja më e famshme shqiptare në botë dhe format e saj bombastike nuk kanë se si të mos vihen re.

Kjo gjë i ka rënë në sy edhe këngëtarit shqiptar Ledri Vula, i cili i ka bërë follow(e ndjek) në Instragram pornostares.

Ky veprim i reperit ndoshta nuk do t’i pëlqejë të dashurës së tij Adela Sollakut, me të cilën reperi është shumë i dashuruar.

sssssssssssssssssssssssssssssss_1464612972-110075

Temat
Showbiz

Të afërta