Fjalët e bukura të Albanit për ditëlindjen e Miriamit (FOTO)

Alban Skenderaj ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje.

13332860_10154305985419684_2986030409076279223_n

Këngëtari Alban Skenderaj ka gjetur fjalë shumë të bukura për të uruar Miriam Canin për ditëlindjen e saj.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale ka shkuar: “”Ti i dhe kuptim jetes time, Gëzuar Dashuria ime”, e gjithashtu duke i shprehur dashurinë e madhe që ka për të.

Temat
Showbiz

Të afërta