Era me përformancë me David Guetta dhe Robin Schulz në Shkup (Video)

Sukseset e këngëtares Era Istrefi nuk po kanë të ndalur.

Pas interpretimeve të suksesshme ‘live’ në Francë, ajo do të ketë edhe një tjetër përformancë përkrah emrave të mëdhenj, transmeton Indeksonline.

Me 5 qershor, në Shkup, së bashku me David Guetta dhe Robin Schulz, këngëtarja kosovare Era do të këndoj përpara një publiku të madh.

Madje, tashmë kanë filluar që të shiten edhe biletat dhe gjithçka do jetë gati që kjo mbrëmje të jetë e paharruar.

Temat
Showbiz

Të afërta