Duda Balje prezanton më të dashurit e saj (Foto)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e komunitetit boshnjak, Duda Balje ka prezantuar familjen e saj të ngushtë.

Ajo në ditën e veçantë të djalit të saj kishte veshur një fustan teje të bukur dhe dukej si mos më mirë në krahët e bashkëshortit të saj, shkruan Indeksonline.

“Në ceremoninë e diplomimit djalit tonë”, ishtembi shkrimi në fotografitë e postuara nga deputetja në llogarinë e saj në Facebook.

Ajo ka dy djem shumë simpatik, ndërsa sa i përket Dudas ajo duket si një vajzë e re dhe me linja perfekte.

auto_13332854_636078343222004_9163734634428181645_n1464554057

auto_13319938_636078689888636_1556482410116080058_n1464554055

Temat
Showbiz

Të afërta