Olta Gixhari i jep fund lidhjes?

Ende nuk e dimë se sa të vërteta janë zërat se mes Olta Gixharit dhe të dashurit të saj funksionon lidhja. Thashethemet e fundit thonë se aktorja Olta Gixhari është ndarë nga i dashuri i saj Xhek Nasufi.

Madje shkruhet se Xheku i ka fshirë nga rrjetet sociale fotot me të dhe se nuk do të ketë kthim pas në historinë e tyre.

Ajo çka vihet re lehtësisht është fakti se në profilin e tij në Facebook rezulton se Olta dhe Xheku janë ende miq, madje ai ka ende në profilin e tij fotot me aktoren bukuroshe.

Temat
Showbiz

Të afërta