N’Kosovë Show – Mysafirë Adem Grabovci, Linda Morina, Don Izidor Lukic (Emisioni i plotë)

Të ftuar në emisionin n’Kosovë Show në First Channel ishin shefi i grupit parlamentar të PDK-së dhe deputeti, Adem Grabovci, këngëtarja Linda Morina dhe Don Izidor Lukic, drejtor i shkollës “Don Bosko” në Prishtinë.

Emisioni i plotë:

Temat
EmisionetFunn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta