Kriminelja më seksi në botë çmend internetin (FOTO)

Një vajzë, e arrestuar për shkak se e ngiste makinën në mënyrë të shkujdesur, po çmend internetin falë fotos së arrestimit.

Amerikania Sarah Seawright ka fituar mijëra ndjekës në rrjetet sociale pasi policia publikoi foton e saj.

“Do doja të më ngulte thikën nëntë herë,” thotë një komentues.

Kjo nuk është hera e parë kur ajo është në telashe me ligjin.

Në të shkuarën është akuzuar për vjedhje, dhunë dhe pengmarrje.

E vetëdijshme për famën, ajo po u kërkon fansave ta ndjekin edhe në Snapchat.

Historia e saj vjen pas asaj të Jeremy Meeks, i cilësuar si krimineli më seksi në botë.

auto_2321464502564

auto_23231464502566

10903554_1426712370952844_916205180_n

Temat
Fun

Të afërta