Baby-G së shpejti me klip të ri

Këngëtarja e re Baby G pritet që të vijë me diçka të re.
Kësaj radhe ajo mund të vijë shumë e nxehtë me një këngë të cilës ajo ka lansuar edhe trailerin.

Kënga quhet “I Win” dhe në bazë të trailerit të këngës duket se do të kemi diçka me të nxehtë nga këngëtarja sesa kënga që ajo e solli në bashkëpunim me Getinjon.

Kjo këngë pritet që të jepet premierë në javën që do të vjen.

Temat
Showbiz

Të afërta