Lorik Cana nuk e lë rehat Encën (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një video në të cilën është duke bërë shaka të kapitenit të Kombëtares Lorik Cana.

Ajo ka nisur të luajë rolin sikur po flet me Lorikun e vërtetë dhe dëgjohet teksa i kërkon të mos e shohë sepse e ve shumë në siklet.

“Me lër pra rehat, o Zot mos më shih se më bën me siklet”, ka thënë Enca.

enca-1

Temat
Showbiz

Të afërta