Tuna tregon linjat e saj trupore në një fustan që vë në pah gjoksin

Ditë më parë ishte këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna e cila kishte publikuar disa fotografi dhe video e veshur me një fustan shumë transparent.

Ajo përsëri ka veshur një fustan pothuajse të ngjashëm dhe që zbulon linjat e saj trupore. Tuna nuk njihet për forma të mahnitshme trupore, por njihet si një ndër femrat që di të tërheq dhe të zbulojë format e saj më të fuqishme të trupit.

Ajo përmes këtij fustani ka vënë në pah gjoksin dhe pak nga të pasmet, por që në përgjithësi duket shumë me stil dhe e bukur e qe me gjasë ishte pjesë e një eventi që ishte mbajtur natën e kaluar.

Tuna gjithmonë di të “rrezikojë” me pamjen e saj duke u veshur më ndryshe apo duke rregulluar flokët më ndryshe, dhe kohët e fundit ajo në shumë raste tregon fustanet e saj dhe trupin duke realizuar disa lëvizje trupore tërheqëse./Indeksonline/

Amorosa everywhere @tunasejdi #valdrinsahitiofficial

A video posted by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta