Shkurte Gashi fantastike në një fustan shumë elegant

Këngëtarja Shkurte Gashi njihet për një zë fantastik gjë kjo e dëshmuar edhe gjatë këndimit të saj live.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën ajo shihet e veshur në mënyrë shumë elegante dhe duke vënë në dukje gjoksin dhe njërën këmbë.

Sigurisht se Shkurte Gashi ishte pjesë e Ballos Pranverore të organizuar mbrëmë e që kishte mbledhur shumë këngëtarë.

Shkurtja është një ndër këngëtaret e vetme që dihet pak për jetën e saj private e në këtë rast nuk dihet nëse dikush e kishte shoqëruar atë për në ballo./Indeksonline/

auto_sssssss1464364890

Temat
Showbiz

Të afërta