Rihanna si gjithmonë e veçantë, së fundi në një fustan të tillë

Këngëtarja Rihanna është njohur gjithmonë si një ndër këngëtaret më me stil.

Ajo është gjithmonë në gjendje të krijoje diçka të re, diçka me stil dhe shumë të veçantë. Këtë të enjte ajo është parë në Neë York e veshur me një fustan shumë interesant para se të nisej për në studio regjistrimi.

28 vjeçarja ishte veshur me një fustan të ndritshëm të gjelbër të gjerë i kombinuar me një çantë dhe sandale shumë të veçantë, transmeton Indeksonline.

Por Rihanna kishte kombinuar shumë bukur një zinxhirë të argjend dhe me një çantë ngjyrë metalike. Gjithashtu ajo kishte vendosur fare pak grim, por që përsëri arrinte të dukej shumë e bukur.

auto_34A67ACD00000578-3611574-image-m-155_14642958870431464353970

auto_34A675F900000578-3611574-image-m-153_14642958289921464353971

auto_34A6788700000578-3611574-image-m-154_14642958570731464353973

auto_34A6733F00000578-3611574-image-m-152_14642957989881464353975

Temat
Showbiz

Të afërta