Ermal Fejzullahu uron vajzën e tij me fjalë shumë të ëmbla

Këngëtari Ermal Fejzullahu përpos suksesit të madh në muzikë ai njihet për kujdesin dhe kohën që i kushton gjithmonë familjes së tij.

Sot ai përmes rrjetit social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën ka uruar ditëlindjen vajzës së tij Bunas, transmeton Indeksonline.

Këngëtari, ka uruar vajzën e tij me pak fjalë por të cilat sigurisht janë përplot dashuri. “Urime ditëlindjen Buna e babit i bofsh 100 të dua shumë”.

auto_eeeeee1464368476

Temat
Showbiz

Të afërta