Edhe ky gazetar i huaj i shpreh dashurinë Era Istrefit

Si duket këngëtarja kosovare Era Istrefi, ka bërë botën për vete, dhe jo vetëm për këngën.

Derisa ditë më parë në radion franceze gazetari i propozoj martesë këngëtares shqiptare gjatë intervistës, është edhe moderatori i emisionit më të ndiekur në Francë “Mag Mag” që i ka shpreh dashurinë Erës.

Moderatori Martial gjatë intervistës me Erën nuk ka ngurruar që t’i shpreh dashurinë këngëtares shqiptare, duke i thënë se “Je arsyeja që jetoj”.

Sigurisht që kjo ka qenë një shaka nga ana e moderatorit, ndërsa në fund të dy bashkë kanë kënduar hitin e fashëm francez “Lady Marmalade”./parrotlla/

https://www.youtube.com/watch?v=LpPGbamkkUQ

Temat
Showbiz

Të afërta