Ditë dhimbjeje për Encën

Enca Haxhia ka shprehur dhimbjen për humbjen e dikujt shumë të dashur për të.

Ajo nuk ka treguar se për kë bëhet fjalë.

20 vjeçarja ka ndarë me ndjekësit ne rrjetet sociale një ngjarje që duket ta ketë shënjuar. Në rrjetin Snapchat, këngëtarja ka bërë postime, ku shpreh një dhimbje të madhe për humbjen fizike të dikujt, që duket të jetë shumë i shtrenjtë për të: Nëse mbijetoj pas kësaj, mund të mbijetoj pas gjithçkaje”, ka shkruar ajo, së bashku me “Po pres që kjo javë të mbarojë”.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën. Postimi i saj i fundit ka qenë në Instagram, ku ka publikuar një foto me qenin e saj, dhe ka shkruar: “Mëngjese plot paqe”, shkruan anabel. Fansat kanë vërshuar në komente ngushëlluese, edhe pse ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për një të afërm apo dikë me të cilin ajo ka lidhje gjaku. “Unë e di që ti je në një vend më të mirë”, ka shkruar ajo në Snapchat të enjten./Indeksonline/

auto_0f376582a49efa697de87230ae28ca911464349063

auto_f2cde56bddadc6723aa91ef176b2fc471464349061

auto_9d626334523473d8ef555542c2fb7bd81464349065

Temat
Showbiz

Të afërta