Më në fund: Jahjaga shfaqet me burrin! (Foto)

Edhe pse disa medie raportuan se ish- presidentja e vendit, Atifete Jahjaga është ndarë përfundimisht nga bashkëshorti i saj, Astrit Kuçi, ajo sot i ka demantuar ato.

Në një fotografi që është postuar në Facebook nga këngëtarje Violetë Kajtazi, Jahjaga është shfaqur në një organizim së bashku me burrin e saj, mjekun Astrit Kuçin.

Mediet kishin raportuar se ka marrë përfundimisht fund lidhja ndërmjet ish- të parës së vendit, Atifete Jahjaga dhe bashkëshortit të saj, Astrit Kuçi.

13244609_1017393841671004_5665338891933291202_n

Temat
LajmeVend

Të afërta