Kujt i thotë Bleona Qerreti: Më kap, po munde?(FOTO)

Bleona Qerreti është shndërruar në këtë periudhë në një ndër personat më të përfolur në median rozë, jo për muzikën e saj, por për jetën e saj dhe për faktin se gjithnjë prodhon lajme që përthithin vëmendjen e të gjithëve, bën të ditur Syri.net.

Të nesërmen e spektaklit “YFSF”, ku ajo bën pjesë si anëtare e jurisë, këngëtarja shqiptare ka fluturuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku na ka çuar një përshëndetje të gjithëve.

“Mirëmengjes nga #lalaland #ilovemylife #lifeonthefastlane #catchmeifyoucan ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”, shkruan Bleona përbri fotografisë këtë mesazh, të cilin e ka mbyllur me hashtagun “më kap nëse mundesh” dhe shumë, shumë zemra…?

image

Temat
Showbiz

Të afërta