Kjo është strategjia e burrit të Nora Istrefit për tu bërë këngëtar? (Foto)

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha tashmë ka zgjedhur një profesion të ri.

Ai po bëhet këngëtar dhe xhirimet e videoklipit tanimë kanë filluar dhe së shpejti do të jetë në tregun muzikor.

Por duket se strategjia e të hyrit në tregun muzikor është ekspozimi i trupit.

Dhe këtë pa përtesë po e bën Berisha, i cili ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet i zhveshur duke reklamuar muskujt e trupit dhe provokuar imagjinatën e femrave.

roberti

Temat
Showbiz

Të afërta