Iva Aliko dhe Gugu momente intime me njëra-tjetrën

Të dyja u bënë të famshme me historitë e tyre të çuditshme të cilat nuk po i beson çdokush, Dy biondet së fundmi janë parë bashkë në një pozicion jo të zakonshëm, shkruan lajmi.net. Në fotografinë e fundit shihen Gugu-ja dhe Iva Aliko duke u puthur në buzë, derisa Gugu i ka kapur gjoksin Ivës.

i_1464241360-3214921-1

Temat
Showbiz

Të afërta