A pritet duet nga Big Mama dhe Linda Morina?

Linda Morina nuk është prezente vetëm në emisionet televizive në Kosovë

Linda Morina nuk është prezente vetëm në emisionet televizive në Kosovë.

Ajo momentalisht po poston çdo ditë foto me VIP, sikur tash me Big Mamën dhe me këngëtaren e njohur Vjollca Haxhiu

Këto takime, talentja Linda Morina ka dashur ti ruaj përmes fotografive të cilat i ka publikuar në rrjetet sociale.

Pas fotove a pritet ndonjë duet, mbetet të shihet.

Temat
FunPërgjithshmeShowbiz

Të afërta