Si e quan Fjolla Morina vetën?

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë e dashur për publikun si dhe shumë e ‘ndjekur’ në rrjetet sociale.

Përpos muzikës Fjolla aktive është edhe në rrjetet sociale kështu duke publikuar foto nga më të ndryshmet, ku edhe provokimet nga ana e saj nuk mungojnë.

Së fundmi ajo publikoi një foto në Instagram ku i ka bashkëngjitur edhe një mbishkrim, “Gangsta” shkruan ajo.

A thua kështu e cilëson Fjolla vetën?/parrotlla/

Fjolla-M.-Parrotlla

Temat
Showbiz

Të afërta