Modelja bombastike Daphne Joy tani është single

Ajo nuk ishte e kënaqur me vëndjen që i jepte i dashuri i famshëm.

Ishin në lidhje prej kohësh dhe dukej sikur gjithçka mes tyre po shkonte si është më së miri.

Por, këngëtari Jason Derulo dhe modelja Daphne Joy i kanë dhënë fund mardhënies së tyre.

Sipas një burimi të TMZ, është Daphne ajo që u nda nga këngëtari i njohur. Ajo nuk ishte e kënaqur me vëndjen që i jepte i dashuri i famshëm./parrotlla/

Temat
Showbiz

Të afërta