Mc Kresha e Lyrical Son bashkojnë forcat me Ledri Vulën

Një bashkëpunim mjaft interesant do të vijë së shpejti në rep skenën shqiptare.

Dyshja Mc Kresha dhe Lyrical Son që njihen për bashkëpunimet e tyre kanë bashkuar forcat me njërin nga reperët më të njohur shqiptar, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për Ledri Vulën, me të cilin do të sjellin këngën me titull “Hip hop”.

Tashmë ka filluar realizimi i këtij videoklipi dhe pritet që publikimi i tij të bëhet së shpejti.

Mc Kresha dhe Lyrical Son sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Ky tipi”, ndërsa pritet së shpejti të publikojnë edhe albumin.

ledri_1444573628-6653430-780x439

Temat
Showbiz

Të afërta